« Siječanj 2021 »

Popis djelatnika u šk. god. 2023./24.:

RAZREDNA NASTAVA:

Vesna Vuković (1. raz.), Kristina Banić (1. raz. Kelemen), Marija Pernar (2. raz.), Snježana Arić (2. raz. Kelemen), Vesna Skupnjak (3. raz.), Gordana Križan (3. razred Kelemen),  Jasminka Magdalenić (4. raz.), Vesna Horvat (4. raz. Kelemen)

PREDMETNA NASTAVA:

Dijana Kuček (hrvatski jezik), Ivančica Magić (hrvatski jezik, knjižnica), Mirjana Vincek (matematika), Karmela Kocman (matematika i fizika), Marjana Boršćak-Sudec (priroda), Irena Bračko-Marčec (biologija), Vesna Jeremić-Premec (kemija), Milivoj Dretar (povijest i geografija), Aleksandra Kmetić (povijest), Ante Sudec (tjelesna i zdravstvena kultura), Darvin Butković (likovna kultura), Vesna Kušćer Čisar (glazbena kultura), Ivana Hitrec (tehnička kultura), Branko Bunić (njemački jezik), Lidija Copak (njemački jezik), Romina Tkalec (engleski jezik), Draženka Kućar (informatika), Valentina Vlah (informatika), Karolina Balog (vjeronauk), Biserka Magić (vjeronauk)

NENASTAVNO OSOBLJE:

Mirjana Kučar (ravnateljica), Helena Nemeti (tajnica), Mirjana Bubanić (računovotkinja), Nataša Špralja (pedagoginja), Lucija Barulek (kuharica), Nikica Vuković (domar i ložač), Ružica Jurašković (spremačica), Đurđica Jurašković (spremačica), Karmela Sopić (spremačica)Verica Čukli (kuharica i spremačica), Martina Belavić (spremačica)