« Siječanj 2020 »

Veseli đaci prvaci
Autor: Draženka Kućar, 24. 9. 2019.

OŠ Jalžabet je početkom nove školske godine postala bogatija za osamnaest đaka prvaka. Oni su prvi dan škole, u pratnji roditelja, veseli stigli i započeli svoju školsku avanturu. Da im taj dan ostane u lijepom sjećanju pobrinuli su se petaši, zbor razredne nastave i njihove učiteljice pripremivši za njih program dobrodošlice. Dobrodošlicu im je iskazala i ravnateljica Vesna Vuković  i  zaželjela im  puno uspjeha i lijepih trenutaka u njihovom školovanju.

Vidno uzbuđeni prvašići, jedva su dočekali da ih njihova učiteljica Mirjana Kučar prozove i odvede u razred gdje su zajedno proveli prve trenutke u školskim klupama. Nakon upoznavanja i druženja u razredu, zajedno sa učiteljicom i roditeljima, uputili su se u župnu crkvu na misno slavlje.

Našim đacima prvacima od srca želimo da ih osmijeh prvog dana škole prati u stjecanju znanja i prijateljstva kroz cijelo njihovo školovanje! Fotografije!

napisala: Mirjana Kučar