Božićna priredba u PŠ Kelemen
Autor: Draženka Kućar, 29. 12. 2019.

Prošlo je vrijeme iščekivanja i dolaze nam radosni dani kada svi u obitelji osjećamo mir u srcu, radost na licima i veliko zajedništvo jer iščekujemo Svetu obitelj. Dolazak Svete obitelji u naš dom ima posebno značenje za svakog od nas: mir, ljubav, zajedništvo i poštivanje. Svi se veselimo nadolazećim blagdanima: Božiću, Staroj i Novoj godini, a posebno zimskim praznicima. U tu čast učenici i učitelji PŠ Kelemen pripremili su za sve prisutne božićnu priredbu ispunjenu recitacijama, pjesmama, igrokazima, te glazbenim i plesnim nastupima...

Imali smo čast ugostiti Udrugu žena Jakopovec koja je iznenadila djecu poklonima, ali i čast na nam na ovoj božićnoj priredbi prvi put bude prisutna nova ravnateljica Škole, gđa. Mirjana Kučar. Pohvala svim učenicima koji su uložili sav svoj trud, sposobnosti, ali i talente kako bi ova božićna priredba zasjala punim sjajem. Također, pohvala i učiteljicama koje su u kratkom vremenu pripremile svoje učenike kako bi ova priredba ostala svima u lijepom sjećanju. Svima želimo sretne nadolazeće blagdane, ispunjene zdravljem, mirom, srećom i ljubavlju. Atmosferu s priredbe pogledajte u fotogaleriji.

K. Magić