Tražilice
Korisne stranice

DODJELA NAGRADA UČENICIMA I NJIHOVIM MENTORIMA
Autor: Draženka Kućar, 16. 7. 2020.

Dana 7.7.2020. održana je dodjela nagrada učenicima  koji su postigli izvrsne rezultate na županijskim natjecanjima. Nagrade učenicima i njihovim mentorima uručio je gosp. Mirko Magić, načelnik općine Jalžabet.

Nagrađeni  su:

• Jakov Bedeković - 1. mjesto – Županijsko natjecanje iz informatike, programski jezik Logo  (mentorica Draženka Kućar)
  • Leonarda Piljak - 2. mjesto – Županijsko natjecanje iz informatike, programski jezik Logo (mentorica Draženka Kućar)
  • Leonarda Piljak - 3. mjesto – Županijsko natjecanje iz matematike (mentorica Mirjana Vincek)
  • Ivan Slavin - 2. mjesto – Županijsko natjecanje iz informatike, programski jezik Logo  (mentorica Draženka Kućar)
  • Sebastijan Sokol - 3.  mjesto – Županijsko natjecanje iz informatike, programski jezik Logo (mentorica Draženka Kućar)
  • Leon Vidačić, Leon Marčun, Filip Lančić, Antonio Kovačić, Aleksandar Ivančić i Valentino Dukši2. mjesto na Županijskom natjecanju u sportskoj gimnastici (mentor Ante Sudec)

Ovom prilikom zahvaljujemo općini Jalžabet na suradnji i dodijeljenim nagradama za učenike i učitelje naše škole.

Čestitamo nagrađenim učenicima i njihovim mentorima te im želimo još puno uspjeha u budućem radu!