Datum objave: 24. travnja 2026.
Kategorija: Naslovnica

Zahvaljujući izvrsnim rezultatima na Županijskoj smotri održanoj 24. ožujka 2026. godine, četiri naše učenice pozvane su na Državnu smotru GOO-Projekt građanin.

To su Zrinskice, učenice sedmih razreda: Helena Bobek (7.a), Paula Vuković (7.a), Petra Kralj (7.b) i Marta Lotar (7.b).

Kroz svoj projekt Odmor je cool kad poštujemo rule Zrinskice se bave problemom neprimjerenog ponašanja učenika. Mentorica učenicama je učiteljica Mirjana Vincek.

Državna smotra će se održati 16. svibnja 2026. godine u Zagrebu.

Ponosni smo na naše Zrinskice, čestitamo im na trudu i radu tijekom cijele godine i želimo puno uspjeha na Državnoj smotri!

Pročitajte još

Škola u prirodi 8. – 10. lipnja 2026.

Škola u prirodi 8. – 10. lipnja 2026.

Učenici 3. i 4. razreda matične i područne škole uživali su u nezaboravnom putovanju kroz Gorski kotar i otok Krk. Posjetili su Aquatiku u Karlovcu, istraživali ljepote NP Risnjak, prošetali gradom Krkom, posjetili otočić Košljun i Jurandvor, uživali u kupanju na...

Kako smo proveli godinu u produženom boravku

Kako smo proveli godinu u produženom boravku

Još jedna nastavna godina bliži se kraju, a iza nas je mnoštvo lijepih trenutaka koje ćemo dugo pamtiti. Kroz igru, učenje, stvaranje, ples, sport i zajednička druženja svakodnevno smo gradili uspomene koje su obogatile naše dane u produženom boravku. Tijekom godine...

Skip to content