Datum objave: 19. veljače 2026.
Kategorija: Naslovnica

U srijedu, 18. veljače 2026. učenicima prvog razreda održano je edukativno predavanje o pravilnoj oralnoj higijeni. Predavanje je vodila medicinska sestra Andreja Strmečki, koja je učenicima na modelu pokazala ispravan način pranja zuba. Susret je bio vrlo poučan, a učenici su s interesom pratili izlaganje i aktivno sudjelovali u razgovoru i demonstraciji.

Gordana Križan

Pročitajte još

Škola u prirodi 8. – 10. lipnja 2026.

Škola u prirodi 8. – 10. lipnja 2026.

Učenici 3. i 4. razreda matične i područne škole uživali su u nezaboravnom putovanju kroz Gorski kotar i otok Krk. Posjetili su Aquatiku u Karlovcu, istraživali ljepote NP Risnjak, prošetali gradom Krkom, posjetili otočić Košljun i Jurandvor, uživali u kupanju na...

Kako smo proveli godinu u produženom boravku

Kako smo proveli godinu u produženom boravku

Još jedna nastavna godina bliži se kraju, a iza nas je mnoštvo lijepih trenutaka koje ćemo dugo pamtiti. Kroz igru, učenje, stvaranje, ples, sport i zajednička druženja svakodnevno smo gradili uspomene koje su obogatile naše dane u produženom boravku. Tijekom godine...

Skip to content