Datum objave: 23. travnja 2026.
Kategorija: Naslovnica

Od 13. do 17. travnja 2026. učenici 1., 3. i 4. razreda područne škole, zajedno sa svojim učiteljicama, sudjelovali su u uređenju okoliša škole. Kroz različite praktične aktivnosti uređivali su i održavali gredice, sijali, sadili i presađivali cvijeće, ali i povrće. Aktivnosti su provedene u sklopu projekta „Naš vrt“, čime su učenici na zanimljiv način povezivali teorijska znanja s praksom iz nastavnog predmeta Priroda i društvo. Učenici su razvijali odgovornost, radne navike i kreativnost, ali i učili o važnosti očuvanja okoliša.

Snježana Arić

Pročitajte još

Škola u prirodi 8. – 10. lipnja 2026.

Škola u prirodi 8. – 10. lipnja 2026.

Učenici 3. i 4. razreda matične i područne škole uživali su u nezaboravnom putovanju kroz Gorski kotar i otok Krk. Posjetili su Aquatiku u Karlovcu, istraživali ljepote NP Risnjak, prošetali gradom Krkom, posjetili otočić Košljun i Jurandvor, uživali u kupanju na...

Kako smo proveli godinu u produženom boravku

Kako smo proveli godinu u produženom boravku

Još jedna nastavna godina bliži se kraju, a iza nas je mnoštvo lijepih trenutaka koje ćemo dugo pamtiti. Kroz igru, učenje, stvaranje, ples, sport i zajednička druženja svakodnevno smo gradili uspomene koje su obogatile naše dane u produženom boravku. Tijekom godine...

Skip to content