« Siječanj 2020 »

NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

Osnovna škola „Petar Zrinski“ Jalžabet raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa (07.01.2020. godine):

-       Učitelj/ica razredne nastave

Detalje natječaja možete saznati ovdje.

VREDNOVANJE  KANDIDATA PRIJAVLJENIH NA NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO UČITELJ/ICA GLAZBENE KULTURE
(natječaj objavljen 18.11.2019.)

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta učitelja/ice glazbene kulture na neodređeno nepuno radno vrijeme objavljenog na oglasnoj ploči i web stranicama HZZ-a i Osnovne škole „Petar Zrinski“ Jalžabet 18.11.2019. obavještava kandidate koji su podnijeli pravovremene i potpune prijave i koji ispunjavaju propisane formalne uvjete po natječaju, kako će se razgovor (intervju) održati dana 12.12.2019. s početkom u 12,30 sati u prostorijama Osnovne škole „Petar Zrinski“ Jalžabet, Varaždinska 19a, Jalžabet.

Poziv na razgovor (intervju)

NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA (18.11.2019.)

Osnovna škola „Petar Zrinski“ Jaslžabet raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa:

-       Učitelj/ica glazbene kulture

Detalje natječaja možete saznati ovdje.

Obavijest – natječaj za radno mjesto učitelj/ica glazbene kulture, neodređeno nepuno radno vrijeme, 16 sati tjedno.
Odluku o neizboru kandidata pročitajte
ovdje
.

Obavijest kandidatima – natječaj za radno mjesto učitelj/ica hrvatskog jezika, određeno nepuno radno vrijeme:

Odluku o neizboru kandidata pročitajte ovdje.

VREDNOVANJE KANDIDATA PRIJAVLJENIH NA NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO UČITELJ/ICA GLAZBENE KULTURE

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta učitelja/ice glazbene kulture na neodređeno nepuno radno vrijeme objavljenog na oglasnoj ploči i web stranicama HZZ-a i Osnovne škole „Petar Zrinski“ Jalžabet obavještava kandidate koji su podnijeli pravovremene i potpune prijave i koji ispunjavaju propisane formalne uvjete po natječaju, kako će se razgovor (intervju) održati dana 28.10.2019. s početkom u 12,30 sati u prostorijama Osnovne škole „Petar Zrinski“ Jalžabet, Varaždinska 19a, Jalžabet.

Raspored, sadržaj i pravila testiranja pročitajte ovdje.

Rezultate natječaja za učitelja/icu razredne nastave u produženom boravku možete pogledati ovdje:

Rezultate natječaja za pomoćnika/icu učenika u nastavi možete pogledati ovdje:

Školski odbor Osnovne škole „Petar Zrinski“ Jalžabet raspisuje natječaj za imenovanje ravnatelja/ice škole, tekst natječaja možete pogledati ovdje ili ispod u prilogu.

Osnovna škola „Petar Zrinski“ Jalžabet dana 17. rujna 2019. raspisuje natječaje za radna mjesta: učitelj/ica hrvatskog jezika, učitelj/ica glazbene kulture, učitelj/ica razredne nastave u produženom boravku i pomoćnik/ica učeniku u nastavi. Tekstovi natječaja nalaze se i u prilogu.

Obavijest o rezultatima natječaja za pomoćnika/icu učenika u nastavi  - dokument je u prilogu ili ovdje.

Obavijest o rezultatima natječaja za domara/ku – ložača/icu - dokument je u prilogu ili ovdje.

Objavljujemo natječaj za radno mjesto: 1) domar/ložač (m/ž) - tekst natječaja možete pogledati ovdje.

Objavljujemo natječaj za radno mjesto: 1) pomoćnik/ica učenika u nastavi - tekst natječaja možete pogledati ovdje.

Obavijest o rezultatima natječaja za pripravništvo - stručni suradnik/stručna suradnica  psiholog - dokument je u prilogu.

Rezultate natječaja za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave u produženom boravku možete pogledati ovdje.

Rezultate natječaja za radno mjesto učitelja/ice hrvatskog jezika možete pogledati ovdje.

Rezultate natječaja za radno mjesto učitelja/ice glazbene kulture možete pogledati ovdje.

Objavljujemo natječaje za radna mjesta: 1) učitelj/ica razredne nastave - tekst natječaja možete pogledati ovdje i 2) učitelj/ica fizike - tekst natječaja možete pogledati ovdje.

Natječaj za popunu radnog mjesta stručni suradnik psiholog (m/ž) – tekst natječaja možete vidjeti ovdje.

Rezultate natječaja za radno mjesto pomoćnika/ice učenika možete pogledati ovdje.
Rezultate natječaja za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave možete pogledati ovdje.

Odluka o neizboru kandidata po natječaju za radno mjesto učitelja/ice fizike

Poštovani, Odluku možete pročitati ovdje.

Objavljujemo natječaj za radno mjesto pomoćnik/pomoćnica u nastavi.

Tekst natječaja nalazi se u prilogu.

Objavljujemo natječaje za radna mjesta: učitelj/učiteljiica razredne nastave, razredne nastave u produženom boravku, hrvatskog jezika, glazbene kulture i fizike.

Tekstovi natječaja nalaze se u prilogu.