« Listopad 2020 »

Obavijest o rezultatima Javnog poziva vanjskim pružateljima za dostavu ponuda usluga održavanja škole, nadzora i upravljanja kotlovnicom centralnog grijanja i popravka školskog inventara – dokument je u prilogu.

Obavijest o rezultatima Javnog poziva vanjskim pružateljima za dostavu ponuda usluga čišćenja i održavanja zgrada škole – dokument je u prilogu.

Osnovna Škola „Petar Zrinski“ Jalžabet  dana 27. kolovoza 2020. godine objavljuje informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za obavljanje poslova domara/ke sa nepunim radnim vremenom, 20 sati tjedno – 1 izvršitelj/ica.

Rok ponude je osam dana od objave na stranicama škole.

Poziv u cijelosti možete preuzeti u prilogu.

Osnovna Škola „Petar Zrinski“ Jalžabet  dana 27. kolovoza 2020. godine objavljuje informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za obavljanje poslova spremača/ice sa punim radnim vremenom – 2 izršitelja/ice.

Rok ponude je osam dana od objave na stranicama škole.

Poziv u cijelosti možete preuzeti u prilogu.

Obavijest o rezultatima Javnog poziva vanjskim pružateljima za dostavu ponuda usluga čišćenja i održavanja zgrada škole – dokument je u prilogu.

Osnovna Škola „Petar Zrinski“ Jalžabet  dana 02. ožujka 2020. godine objavljuje informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za obavljanje poslova spremača/ice sa punim radnim vremenom – 1 izršitelj/ica.

Rok ponude je osam dana od objave na stranicama škole.

Poziv u cijelosti možete preuzeti u prilogu.

Objavljujemo ponovljeni Javni poziv za organizaciju Maturalnog putovanja za 7. razrede i Škole u prirodi za 4. razrede. Dokument možete pogledati dolje u prilogu ili ovdje.

Obavijest o rezultatima Javnog poziva vanjskim pružateljima za dostavu ponuda usluga održavanja škole, nadzora i upravljanja kotlovnicom centralnog grijanja i popravka školskog inventara – dokument je u prilogu ili ovdje.

Osnovna Škola „Petar Zrinski“ Jalžabet  objavljuje informativni poziv upućen pružateljima vanjskih usluga za obavljanje poslova domara – ložača (m/ž) s punim radnim vremenom (40 sati tjedno)– 1 izršitelj/ica.

Rok ponude je osam dana od objave na stranicama škole.

Poziv u cijelosti možete preuzeti u prilogu ili ovdje.

Objavljujemo novi Javni poziv za organizaciju maturalnog putovanja za 7. razrede. Dokument se nalazi u prilogu.

Zbog proceduralnih pogrešaka poništava se Javni poziv za maturalno putovanje - broj poziva 2/2018.

Objavljujemo Javni poziv za organizaciju Maturalnog putovanja za 7. razrede. Dokument se nalazi u prilogu.

Na Javni poziv pod brojem 3/2017. nije primljena nijedna ponuda.

Obavještavamo turističke agencije o novom Javnom pozivu pod brojem 4/2017. za organizaciju maturalnog putovanja na otok Murter. Dokument se nalazi u prilogu.

S obzirom da nije pridošla niti jedna ponuda turističkih agencija za maturalno putovanje na Makarsku rivijeru, ponavljamo Javni poziv pod brojem 3/2017.

Objavljujemo Javni poziv za organizaciju Škole u prirodi za 4. razrede. Dokument se nalazi u prilogu.

Objavljujemo Javni poziv za organizaciju Maturalnog putovanja za 7. razrede. Dokument se nalazi u prilogu.

Javni poziv za Školu u prirodi (sadašnji 3. razredi) u 4. razredu školske godine 2018. / 2019 nalazi se u prilogu.